Sizin Favori Apple Watch’unuz Ne?

Apple Watch her ne kadar bazı ülkelerde satışa çıkmış olsa da Türkiye’de Haziran ayından itibaren raflardaki yerini alacak Apple Watch için siz de kendiniz için favori Apple Watch’unuzu belirleyebilirsiniz.

Apple Watch ile ilgili tüm tanıtım filmlerinin ve bilgilerinin yer aldığı Apple Watch resmi sitesinde yer alan Apple Watch galerisi sayesinde kolay bir şekilde modelleri inceleyebilirsiniz. Tüm modellerin bir arada yer aldığı galeri sayesinde farklı modeller arasındaki değişiklikleri de görebilirsiniz. Böylece en sevdiğiniz ve hoşunuza giden Apple Watch’u belirleyebilirsiniz.

Apple Watch’un ana kasasındaki sınırlı seçeneklere rağmen kayış konusunda oldukça zengin bir seçim şansınız mevcut. Bu nedenle de hangi kayışın nasıl durduğunu ve hangi rengin daha güzel olduğunu Apple Watch galerisi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Klasik, spor ve altın modeli için kategoriler altında yapılan incelemeler sonrasında çeşitli Apple Watch modellerini göreceğiniz ilgili galeri sayfasında üstelik cihaz ile ilgili pek çok yeni bilgiye de ulaşabilirsiniz.

Galeriye giriş yapmak için tıklayınız.