watch

Apple Watch’ta Ne Kadar Uygulama Var?

Apple Watch’un satışa çıkmadan önce başlatılan geliştirme çalışmalarında başarıya ulaşıldı. Apple Watch için yapılan araştırmalarda Apple Watch uygulamaları hakkında detaylı bilgiler sunulurken, Apple Watch için geliştirilen uygulama sayısının 8.500’ü geçtiği belirtildi.

Uygulama anlamında zengin bir seçeneğe sahip olan Apple Watch, Apple tarafından yapılacak yeni geliştirmeler ile birlikte daha da işlevsel hale gelebilir durumda. Öyle ki cihazın özellikle yeni işletim sistemi ile birlikte daha fazla özgür ve bağmışız şekilde çalışacak olması uygulamaların geliştirilmesi için de önem arz ederken, Apple tarafından geliştiricilere destek verilmesi işleri kolaylaştırıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Apple’ın CEO’su Tim Cook, kullanılabilir durumda olan Apple Watch uygulamaları hakkında bilgilendirme yaparken, 8500 rakamın da verdi. Böylece resmi ağızdan Apple Watch için geliştirilen uygulamaların toplam sayısı öğrenilirken, kısa süre içerisinde uygulama sayısının iki katına çıktığı görüldü. Tim Cook yaptığı açıklamada, ilk başlarda bu rakamın sadece 3000’lerde kaldığını da ifade etmişti.

1 yorum

  1. I merely watend to thank you a lot more for the amazing web site you have created here. It really is full of useful tips for those who are actually interested in this kind of subject, primarily this very post. Your all really sweet as well as thoughtful of others plus reading your website posts is a superb delight in my opinion. And what a generous gift! Tom and I really have excitement making use of your recommendations in what we have to do in a few weeks. Our listing is a kilometer long and tips is going to be put to beneficial use.