BiTaksi Apple Watch’ta!

Apple Watch’ta yer alacak ilk şirketlerden birisi de BiTaksi oldu.

Haziran’dan itibaren Türkiye’de satışa çıkarılacak ve kullanılacak olan Apple Watch için firma ve markalar da çalışmalarını hızlandırmış durumda. Pek çok bankanın akıllı saat ile uyumlu çalışacak uygulaması oluşturulurken, bir uygulamada BiTaksi oldu.

Akıllı telefonlarda uygulamalarda BiTaksi uygulaması, aynı şekilde Apple Watch üzerine aktarılırken, kolay bir kullanıma sahip olan taksi ile birlikte kullanıcılar taksi konusundaki tüm ihtiyaçlarını giderebilecek. Akıllı telefonlarda BiTaksi uygulaması 1 milyon 250 bin kişi tarafından kullanılıyor. Bu bakımdan Apple Watch kullanıcıların ilgi göstermesi beklenen BiTaksi uygulaması oldukça kapsamlı halde. Taksilerin nerelerde olduğunu ve çağrılan taksinin ne zaman kişinin yanına ulaşacağını görebilmesi mümkünken, harita üzerinden de takip edilmesi mümkün olacak. Üstelik Apple Watch üzerinden ödeme yapılması da mümkün olacak.

Farklı Ödeme Kanalları

Apple Watch ile ödeme yapmak isteyenler, akıllı saat üzerindeki ödeme yöntemlerini kullanabilecek. Bu doğrultuda nakit, kredi kartı, PayPal ya da BKM Express aracılığı ile ödemeler yapılabilecek.