apple-watch-Hyundai (600 x 351)

Hyundai Otomobillere Apple Watch Geldi

Apple Watch kullanmaya başlayacak olan otomobil markalarında Hyundai de eklendi. Araçlardaki temel işlevlerin Apple Watch üzerinden kontrol edilebilmesi amacıyla pek çok otomobil markası, Apple Watch için özel bir uygulama geliştirmiş durumdayken, Hyundai de bu konuda müşterilerine hizmet vermeye başladı.

iPhone üzerindeki uygulaması hali hazırda kullanımda olan Hyundai, Apple Watch için daha kolay bir uygulamayı seçmiş durumda. Böylece uygulama üzerinden Hyundai araçları ile ilgili işlem yapmak isteyen kullanıcılar Hyundai üzerinden daha kolayca yönetim sağlayabilecek. iPhone üzerinden çalışan ve mevcut uygulamanın Hyundai üzerinden kullanımı sağlayan Hyundai Apple Watch uygulaması, güncelleme ile birlikte cihazlara kurulabilir durumda.

Hyundai Apple Watch uygulamasının en önemli özelliklerinden birisi, araçların çalınma durumlarında güvenlik konusunda büyük bir avantaj sağlaması. Öyle ki araçların çalınmaları durumunda aracın nerede olduğunu sinyaller üzerinden takip etmek ve Apple Watch ile bulmak mümkün.