Outlook Apple Watch İle Çok Kolay!

Apple Watch için hazırlanan özel Outlook uygulaması, mail anlamındaki tüm işlemleri çok daha kolay bir hale getirdi. Telefondan daha kolay bir kullanıma sahip olan ve Outlook uygulaması ile birlikte mail konusundaki tüm işlemleriniz yapmanıza imkan sağlayan Apple Watch, şimdi her ne kadar diğer alanlara sınırlı bir kullanıma sahip olsa da gelecek için oldukça iddialı.
Outlook uygulaması için Apple Watch kullanıcıların en büyük endişesi, küçük ekran üzerinden uzun metinlerin okunmasının zor olması olsa da Outlook uygulaması bu konuda oldukça iyi bir kullanım sağlıyor. Bu açıdan Apple Watch üzerinden Outlook uygulamasının kurulması ile birlikte kolay bir şekilde posta kutusu kontrol edilebilir. Üstelik mail gönderme ya da mail üzerinden yapacağınız diğer işlemleri de herhangi bir kısıtlama olmadan Apple Watch üzerinden yapabilirsiniz.
Üstelik Outlook uygulamasında yapılan yenileme ile birlikte herhangi bir cihaza gereksinim duymadan direk Apple Watch üzerinden mail kontrolü sağlanabilecek.