Apple-Watch-arama

Apple Watch Arama Uygulaması

Apple Watch üzerinden kolaylıkla yapılacak olan aramalarda kullanılacak olan Apple Watch aramauygulaması sayesinde iPhone cihazınıza gelen aramaları kolay bir şekilde yönlendirebilirsiniz. iPhone ile eş zamanlı çalışan ve bu sayede gelen aramaları anlık olarak bileğinizde gösterecek olan Apple Watch, konuşma yapmanıza da imkan tanıyor. Bu sayede ev içerisinde iPhone cihazınızı aramanıza gerek kalmadan, Apple Watch üzerinden konuşma yapabilirsiniz. Yerleşik hoparlörü ve mikrofonu bulunan Apple Watch bu bakımdan sorunsuz bir konuşma sağlamaktadır.

Tüm bunların yanında Apple Watch telefon uygulamasının en önemli özelliği, konuşmaları Apple Watch ile iPhone üzerinde aktarım yapabilmeniz. Üstelik konuşmanıza ara vermeden, kapatmanıza gerek kalmadan Apple Watch üzerinde yaptığınız görüşmeleri iPhone üzerine aktarabilir ve konuşmasına iPhone üzerinden devam edebilirsiniz. Bu sayede büyük bir kolaylık da sizler için Apple Watch ile gelmiş durumdadır.

Apple Watch harekete duyarlı olduğu için aramaları sessize almak istediğinizde elinizle Apple Watch üzerini kapatmanız yeterli olacaktır. Bu sayede gelen arama sessize alınacaktır.