Sahibinden.com Yeni Bir Uygulamayla Apple Watch’da!

Mobil uygulamalarında öncü web sitesi sahibinden.com yeni Apple Watch uygulamasıyla karşınızda. Artan mobil kullanım oranını göz önünde bulunduran sahibinden.com çıtasını bir tık daha yükseltiyor.

Güncel verilere göre 11,8 milyon ziyaretçisi olan ve mobil uygulamalarda da kullanıcı sayısı giderek artan sahibinden.com bundan sonra Apple Watch kullanıcılarına da hizmet verecek. Apple Watch desteği İOS 2.4.1 versiyonuyla aktif hale gelecek. Web sitesi sunacağı Apple Watch uygulamasıyla daha fazla mobil kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor. Böylece mobil ziyaretçilerin kolaylıkla ulaşabilecekleri yeni bir kullanım alanı da sağlanmış olacak.

Teknolojik yeniliklerin takipçisi olan sahibinden.com Apple Watch uygulamasıyla ziyaretçilerine web sitesini bilekte taşıma imkanını veriyor. Uygulama sayesinde sahibinden.com üyeleri ilanları görebilecek, satışlar hakkında bilgi edinebilecek ve diğer üyelerle mesajlaşabilecekler.

Mobil alandaki etkisini arttırmayı isteyen sahibinden.com Apple Watch uygulamasıyla dikkat çekmek istiyor. İOS kullanıcıları arasında zaten popüler olan sahibinden.com yakın zamanda aktif hale gelecek Apple Watch uygulamasıyla adından daha fazla söz ettireceğe benziyor.

1 yorum

  1. En İyi iPhone Uygulamaları 2016

    Günlük hayatımızı kolaylaştıran telefonları elimizden eksik etmemek ile birlikte gittiğimiz yer yere götürür olduk.