Apple Watch İle Mahremiyeti Korumak Daha Kolay!

Yeni versiyonu ile F-Secure Freedome VPN, Apple Watch sahiplerine daha güvenli bir uygulama sunuyor. Freedome uygulaması iPhone’larında bulunan kullanıcılar artık VPN’lerini kontrol etmek ve izleyebilmek için Apple Watch kullanabilecek.

Giderek artan teknoloji ile gözler artık giyilebilir teknolojide ve artan rağbetle de bu teknolojilerle ilgili uygulamalar hızla gelişiyor. IDC’nin verilerine göre, ‘akıllı giyilebilir’ teknolojilerin satışında 2015’te 2014’e oranla yüzde 683’lük bir artış yaşanacak. Bu satışların 33.1 milyonunun ise bu sene içinde yapılacağı bekleniyor.

Konuyla ilgili uzmanlar Apple Watch ile Freedome’un kullanılmasının tüketicilere yeni cihazlarda daha da güvenli veri akışı sunduğunu belirtiyor.  Freedome’un en yeni versiyonu da bu görüşü kanıtlar nitelikte. Bu yeni versiyon ile hem bir çok kolaylık sağlanırken hem de Apple Watch kullanıcılarına daha fazla güvenlik sağlanmış oluyor. iPhone’ları ile birlikte Apple Watch’u açarak ve kapatarak umumi alanlarda Wi-Fi noktalarında verilerini gizleyebiliyorlar.

Freedome güvenliğimizi artırıcı bir VPN çözümü. Uygulama şu an için iOS, Android, Windows PC, OS X ve Amazon Fire cihazlarında kullanılabiliyor.