Apple Watch Safir Kristal Ekranlı

Apple Watch yapımında saat olarak kullanılacak olan cihazın, diğer cihazlara göre daha fazla korunmaya ihtiyacı olması nedeniyle özellikle ekran kısmında özel malzemeler kullanılmış durumda. Ekranda dayanıklılığı ve çizilmeyi önlemek amacıyla kullanılan safir kristal, bu konudaki tüm ihtiyacı karşılıyor.

Elmasın ardından dünyanın en sert malzemesi olan safir kristal, olası çarpmalara karşı cihazınızı koruduğu gibi hem hasar almasını önlüyor hem de ekranda herhangi bir çizilme olmasını engelliyor. Böylece Apple Watch’u istediğiniz gibi sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz sağlanıyor.

Özel bir retina ekranı olan ve hasarlara karşı dayanıksız olan Apple Watch ekranı, böylece kolayca korunurken, Apple Watch son olarak cilalama işleminden geçerek son halini almış durumda. Farklı tasarımının yanında kullanılan kaliteli malzemeler ile hem şık hem de kaliteli duran Apple Watch, bileğinizi süslerken, size de şıklık katacak.

Apple Watch için önemli noktalardan birisi olan kayışlar, seçtiğiniz saate göre belirleyerek daha güzel bir görünüm elde edebilir, böylece Apple Watch ile son teknolojiye siz de sahip olabilirsiniz.