Apple Watch Temel Özellikleri Neler?

Apple Watch ekran teması olarak 10 farklı seçenek sunuyor. Bunları tamamen isteğinize bağlı olarak hava durumu ya da batarya ömrü gibi detaylarla kişiselleştirebiliyorsunuz. Fakat içinizi ısıtacak, baktıkça bakasınızı getirecek temaların üstüne bilgi koymak isterseniz, bu da tamamen sizin elinizde.

Saat alırken insanları kararsız kılan en önemli iki faktör ise saatin kasası ve kayışları. Apple Watch’un kasasını seçerken uzay grisi de denilen alüminyum, Apple Watch Edition için ise iki tür altın renk mevcut. Fakat klasik Apple Watch lar için paslanmaz çelik kayışın kullanım ve maliyet açısından daha fazla tercih edileceği düşünülüyor.

Kayışlar için ise kolay değiştirilebilir bir sistem tasarlanmış. Kasayla kayışın birleşiminde iki küçük düğme bulunmakta ve bunlar istenildiği zaman kolayca çıkartılarak yeni bir kayış takılabiliyor. Akıllı saatinizin kayışlarını  giydiğiniz kıyafete ya da gideceğiniz yere göre değiştirerek uyumu ve estetiği yakalamak sizin elinizde. Bu Apple’in iPhone ları farklı kap seçenekleriyle kişiselleştirmesi olayından farklı bir şey değil.