Akıllı Saatiniz İçin Wipowerband

Apple Watch’ın Türkiye Apple mağazalarında yerini almasının üzerinden daha 1 hafta geçmeden, aksesuar üreten farklı firmalar tarafından Apple Watch için yeni aksesuar tasarımları gelmeye başladı bile. Başlı başına zaten bir aksesuar da olan Apple Watch’a, nasıl kap yapılabileceği, harici bataryanın nasıl takılabileceği üzerine düşünülerek tasarımlar yapıldı. Yapılan tasarımlar Apple Watch’ın daha tam olarak tanınmamasına rağmen oldukça donanımlı ve şık görünüyorlar.

Daha Apple Watch satışa çıkmadan üretimi yapılmış Wipowerband adı verilen bu Apple Watch uyumlu kordonun ilk etapta 4 farklı çeşidi bulunmakta. Akıllı telefonlar gibi Apple Watch’ın da şarj sorunun olmaması için üretilen bu kordonların içinde yedek batarya bulunuyor ve aynı zamanda akıllı saatinizi koruma görevi görüyor. Böylelikle Wipowerband sayesinde akıllı saatinizin şarjı biterse, kullanabileceğiniz yedek bir bataryanız bulunacak.

Bahsettiğimiz bu tasarımlar Apple Watch daha piyasaya sürülmeden üretildiğini düşünürsek, Apple Watch piyasada daha fazla bulunmaya başlayınca birçok firma Apple Watch için hem kordon hem yedek batarya tasarımı yapmaya başlayacaktır. Apple Watch’tan sonra şimdi de Apple Watch’ın üretilecek aksesuarlarını da merakla beklemekteyiz.