Apple Watch Edition Alacaklar Özel Olacak

Apple tarafından özel olarak üretilen  ve yüksek fiyata satılacak olan Apple Watch Edition modeli alanlar için Apple sürpriz bir karar aldı.

Apple tarafından alınan bu karar ile birlikte  Apple Watch Edition alacak olan müşteriler özel olarak ilgilenilecek . Apple mağazalarında ürün alacaklar için özel bir alan oluşturulacak ve bu alanda müşterilerle Apple’ın özel  ikramları sunulacak .   Bunun yanında Apple Watch alacak olan bu müşteriler herhangi bir şekilde sıra da beklemeyecek . Apple Watch’un satışa çıkması ile birlikte ürüne büyük bir ilginin gösterilmesi beklenirken oluşacak uzun kuyruklardan Apple Watch Edition sürüm alacaklar bu karar sayesinde etkilenmeyecek .   Bu imkanların yanında Apple’ın özel sürümüne sahip olmak isteyenlere özel bir sunum da yapılacak .

Bu sayede bu akıllı saati alacaklar;  nasıl kullanacağı ve uygulamalar hakkında bilgileri içeren kısa bir  bilgilendirme alacak . Böylece daha kolay bir şekilde cihaz kullanılabilecek.  Apple tarafından böyle bir kararın alınması müşteriler arasında şu an olumlu şekilde karşılanmasa da satışa çıktıktan sonra sonra mağazalarda nasıl bir durum olacağı da şimdiden merak konusu oldu.