Apple Watch Hakkında Ne Düşünülüyor?

Türkiye de piyasaya sürümü çok yeni olan Apple Watch hakkındaki tepkiler merakla bekleniyor. Fakat şöyle ki evrensel olarak alınan bir tepki var ki Apple Watch’ın ekranının sanıldığından daha zarif boyutlarda olduğu yönünde. Görüntüsünü çok beğenen kullanıcılar olduğu gibi büyük kasayı küçük bulan kullanıcılarda oldu.Bunun yanında metal kasa ve kayışların çok havalı durduğu konusunda ise bütün kullanıcılar hemfikir.

Şüphesiz ki en büyük endişelerden biri akıllı saatlerin ekran çatlamalarına ve kırılmalarına ne kadar dayanıklı olduğu yönünde. Belirtmeli ki Apple Watch ve Apple Watch Editionda kullanılan çizilmeye dayanıklı safir kristal olduça sağlam görünüyor.

Teknolojiyle ilgili olmayanların bile Apple Watch’ın görüntüsüne karşı pozitif tepkiler vermesi teknoloji bağımlısı kullanıcıların yeni olan herşeyi beğenme tutumundan ayrı objektif bir beğeni olduğunu gösteriyor. Apple Watch’ın fotoğraflarından da gördüğünüz üzere parlak metal kasası ve tüm ilgileri anında üstüne çeken ekran saati, akıllı saati çok daha çekici bir hale getiriyor. Fotoğraflardan bu etkiyi yartabilen bir cihazın elinize aldığınızda ya da kolunuza taktığınızda nasıl duygular yaşatabileceği konusunda meraklıyız.