nomad

Apple Watch İçin Özel Şarj İstasyonu    

Apple Watch’ın şarj sorunun çözmek ve bu konuda kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlamak adına ek donanımlar da geliştirilmeye başlandı.

Bu konuda ilk adım Nomad’dan geldi. Apple Watch saatlerin şarj edilmesini sağlayan istasyonları ile Apple Watch kullanıcılarına sunulan Apple Watch şarj cihazı, tasarım yönünden de oldukça başarılı. 18 saatlik bir kullanım sağlayan Apple Watch, her gün şarj gerektirdiği için bu konuda pratik araçların çok popüler olması bekleniyor. Bu nedenle de pek çok firmanın bu alanda yaptığı çalışmaları önümüzdeki günlerde tanıtarak Apple Watch’ın satışa çıkması ile birlikte ilgi görmeyi bekliyor.

Nomad tarafından yapılan ve iki farklı versiyonu olan bu Apple Watch şarj cihazı, üç farklı renkte satışa çıkacak. Uzay Grisi, Gümüş ve Mat Siyah renkleri ile tercih edebileceğiniz Apple Watch şarj cihazları üstelik uygun fiyatlarda. 59 Dolar’a satın alabileceğiniz bu cihazlar ile Apple Watch şarj sorunu ortadan kaldırılabilecek. Apple Watch şarj cihazının Nisan ayında satışa çıkması bekleniyor.