Apple Watch

Apple Watch Tasarlayın!

Apple tarafından büyük bir sükse yaratarak piyasaya giriş yapacak olan Apple Watch için hazırlanan online Apple Watch tasarlayıcı sayesinde siz de kendinize özel Apple Watch tasarımı yapabilirsiniz.

Online olarak hazırlanan bu uygulama sayesinde kendi beğeni ve zevklerinize göre özel bir tasarım Apple Watch yapabilirsiniz. Satışa çıkmasının ardından özel tasarımlara imkan verecek Apple Watch için önceden böyle bir tasarım yaparak satışa çıktıktan sonra istediğiniz modele hemen sahip olabilirsiniz.

Mix Your Watch!

Saatinizi karıştırın adı ile açılan internet sitesi üzerinden kasa ve kayışlarınız için özel seçimlerinizi yaparak özel bir saat yapabilirsiniz. Bunun için internet sitesi üzerinden ilk olarak Apple Watch için kasa seçimini yapmanız gerekiyor. Metal, alüminyum ve altın olmak üzere üç farklı model arasından yapacağınız seçimin ardından kayıl detaylarını belirlemeniz gerekiyor. Sitede hazır bulunan seçimler arasından istediğiniz seçerek tasarımınızı tamamlayabilirsiniz. Yaptığınız seçimin ardından sitede bulunan Apple Watch, seçiminize göre değiştiği için Apple Watch görünümüne de göz atabilirsiniz. Tüm bunlar için mixyourwatch adlı internet sitesine giriş yapmanız yeterli olacaktır.