Apple Watch’ta Rekabet Artıyor

Apple Watch’ın piyasaya sürülmesi ile büyük bozguna uğrayan lüks saat üreticileri, Apple Watch ile rekabet etmenin farklı yollarını aradılar.

Nico Gerard Apple ile rekabet etmenin farklı bir yolunu buldu. ABD California merkezli bir saat üreticisi olan Nico Gerard, Apple Watch’u klasik saat modeliyle tek kayışta birleştirdi. Bir tarafında Apple Watch bulunurken bir kenarında klasik lüks saat bulunuyor. Üretilen bu yeni saate ‘Skyview Pinnacle’ adı verildi.

Bu yeni aksesuar ile Apple Watch’un birleşmesi bileğinizde 18 karat altın kaplama bir kol saatinin altında Apple Watch’un bulunması mümkün hale geliyor. Bununla birlikte altın kaplama olan saatlerin fiyatları 112 bin dolara kadar ulaşabiliyor.

Kolunuzda klasik saatiniz bulunurken birden değişen şartlarla Apple Watch’a ihtiyaç duyarsanız bileğinizdeki saati çevirmeniz yeterli oluyor. Tam tersi bir durum da aynı şekilde geçerli oluyor. Tasarımın ilginç yönlerinden biri iki saatin birbirine birleştirilmiş halde olması. Tak-çıkar yapmanıza gerek kalmadığı gibi Apple Watch ‘Skyview Pinnacle’in fiyatına dahil. Yani ekstradan bir Apple Watch almanız gerekmiyor.