Satışına 1 Gün Kala Son Fiyatları İle iWatch!

Artık Türkiye’deki satış için son 1 gün sayan Apple Watch’ın fiyatları gün yüzüne çıktı. Türkiye’de 1.249 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak olan saatin ilginç olan yanı 56.000 TL’ye kadar fiyatların çıkması.

31 Temmuz 2015’de satışa çıkacak olan Apple Watch özellikle Apple Watch Edition fiyatları ile bütçeleri bir hayli zorlayacak. Lüks kategorisinde satılacak olan Apple Watch Edition modelleri 40.000 TL’den başlayacak. Apple Watch Edition için en yüksek rakam ise 56.000 TL. Türkiye saati ile 07.01 de satışa çıkacağı duyurulan Apple Watch’lar Apple Store mağazalarında resmi olarak satışa sunulacak.

Merakla beklenen Apple Watch’un bu geniş fiyat bandı ile ne kadar satış yapacağı şimdiden hayranları arasında büyük merak uyandırırken, en çok merak edilen Apple Watch Edition’un kimler tarafından alınacağı. İlk satışa çıkmasının ardından özellikle sosyal medyada Apple Watch Edition paylaşımlarının yapılması bekleniyor. Applewatch.gen.tr olarak sizlere Apple Watch’un satışa çıkması ile birlikte yaşanacak gelişmeleri de anlık olarak aktaracağız.