Apple Watch Facebook Uygulaması

Apple Watch Facebook Uygulaması

Son yılların en çok kullanılan sosyal ağlarından olan Facebook da Apple Watch uygulamasını geliştirdi. Apple Watch üzerinden kolayca Facebook bildirimlerinin kontrolünü sağlayan bu uygulama sayesinde kullanıcılar Apple Watch üzerinden kolayca Facebook hesabını yönetebilecek.

Apple Watch’ın 9 Mart günü yapılan etkinliğinde tanıtılarak kullanıcılarla paylaşılan Facebook uygulaması üzerinden şu an için yapılabilecekler oldukça kısıtlı. Zira açıklamalarda da yer aldığı gibi şu anda kullanıcılar arkadaşlık isteklerini yönetebilecek. Bu bakımdan Apple Watch için geliştirilen Facebook uygulamasının yetersiz olduğunu söylemek mümkün.

Geliştirilecek!

Apple Watch Facebook uygulama sayfasında yer alan açıklamalarda şu an için pek çok geliştirmenin Apple Watch üzerinde denendiğini ve Apple Watch Facebook uygulamasına kısa süre içerisinde ekleneceği belirtildi. Bu bakımdan her ne kadar şu an için tam bir Facebook kontrolü sağlamasa da Apple Watch Facebook uygulaması, önümüzdeki günlerde bu açığı ve eksiği kapatacak. Apple Watch’ın satışa çıkmadığı da düşünülürse, Facebook bunun için yeterli süreye sahip durumda. Uygulamayı uygulama marketten indirebilirsiniz.