apple-watch-instagram

Apple Watch’a Instagram

En çok kullanılan sosyal medyalardan birisi olan Instagram, kısa bir süre içerisinde Apple Watch için de kullanılabilir olacak.

Yapılacak son duyuru ile birlikte Instagram uygulaması hakkında bilgi verilirken, çalışmaların devam ettiği ifade edildi. Yapılan duyuru ile birlikte Instagram’ın Apple Watch üzerinden de kullanılabileceği belirtilirken, uygulama Instagram tarafından hazırlanıyor. iOS işletim sistemine uygun ve Apple Watch ekranı üzerinde sorunsuz bir şekilde kullanılması planlan an Instagram için titiz bir çalışma yürütülürken, Apple Watch kullanıcıları istedikleri zaman saat üzerinden Instagram hesaplarını kontrol edebilecek.

Her ne kadar Apple Watch ile fotoğraf çekerek Instagram uygulaması üzerinden paylaşma imkanınız olmayacak olsa da Instagram’daki yayın akışını görerek takip edebilir ve Instagram uygulaması üzerinden istediğiniz şekilde yorum yapabilirsiniz. Bu bakımdan sadece fotoğraf çekme ve yükleme kısıtlaması olarak sunulacak olan Instagram ile birlikte, ilgili sosyal medya kullanıcıları kolay bir şekilde Apple Watch üzerinden işlemlerini yapabilecek. Instagram uygulamasının ne zaman çıkacağı tarih olarak henüz açıklanmadı.