apple watch

Apple Watch Ayarları

Apple Watch, kullanıcıların yaşamları içerisinde ihtiyaç duyabileceğini pek çok özelliğe sahiptir. Bu özellikleri ile birlikte sorunsuz ve rahat bir kullanım amaçlanan Apple Watch’ın ayarlar bölümünden bu seçeneklere ulaşarak, duruma göre seçim yapmak mümkündür.

Uçakta yolculuk yaparken, rahatsız edilmek istemediğinizde, her bir durum için özel bir seçeneğin bulunduğu Apple Watch, bu bakımdan size tam destek sağlayacak. Bunun için uçak yolculuklarınızda ayarlar bölümünden uçak moduna geçmeniz yeterli olacak. Bunun yanında çevrenizdeki cihazlar ile iletişime geçmek için Bluetooth bağlantınızı kullanabilmek için de yine ayarlar bölümünden Bluetooth seçeneklerine girmeniz gerekecek. Rahatsız etme özelliği bulunan Apple Watch’ta bu özelliğin aktif edilmesi ile birlikte hiçbir şekilde bildirim ve ses çıkışı olmayarak kullanıcı rahatsız edilmeyecek. Tamamen sessiz konuma da alınabilen Apple Watch, bu özellikleri ile farklı ortamlara uyum sağlamanızı sağlayacak.

Bunun yanında ayarlar bölümünden iPhone’nuzun nerede olduğunu unuttuğunuzda, ping yollamanız da mümkün. Yine ayarlar bölümünden giriş yapacağınız ping sayesinde telefonunuzu da bulabilirsiniz.