Apple Watch

Apple Watch ile Zamanınızı Planlayın

Apple Watch, normal klasik bir saatin yanında kişisel bir asistan olarak çalıştığı için zamanı en iyi şekilde değerlendirmenizi de sağlayacak. Öyle ki iPhone sayesinde kişisel takviminize ve notlarınıza kadar her şeyi senkronize etmeyi başaran Apple Watch, bu sayede hiçbir anı atlamamanızı sağlayarak, tüm işleri zamanında yapmanıza imkan tanıyacak.

Bu özellikleri ile saatin standartlarının dışına çıkmayı başaran Apple Watch, çok önemli toplantılarınızda, arkadaşlarınızın doğum gününde, gün içinde yapmanız gereken her şeyi küçük, hafif dokunuşları ile size anımsatıyor. Gün boyu kullanacağınız ve kolunuzda olacak Apple Watch, bu sayede hiçbir anı atlamayarak size yardımcı olacak.

Hangi modelini seçerseniz seçin, özellik olarak aynı olan Apple Watch modelleri, kişiselleştirilebilir uygulamalar ile çok daha fazlasını yapma potansiyeline sahip durumda. Şu an için her ne kadar uygulamalar ile ilgili çok bir bilgi bulunmasa da özellikle Facebook entegrasyonu ile birlikte bu zamanlama konusunda çok daha iyi işler çıkartılabilir.