Apple Watch İletişim

Apple Watch İle İletişim

Apple Watch ile iletişim kurmak da oldukça basit. Apple tarafından yapılan Apple Watch tanıtımlarında detaylı bir şekilde anlatılan Apple Watch ile iletişim konusunda, yandaki düğmeye basmanız yeterli. Düğmeye basmanız ile birlikte, arkadaş listeniz ekranda belirirken, ekrandan seçimlerinizi yaparak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Apple Watch ile Mesaj Göndermek

Apple Watch ile iletişim kurma konusunda mesaj göndermeniz de mümkün. Mesaj göndermek için istediğiniz kişiyi seçtikten sonra mesaj gönderme bağlantılara tıklamanız yeterlidir. Böylece mesajınızı yazarak arkadaşlarınıza göndermeniz yeterli.

Apple Watch İle Arama Yapmak

Apple Watch üzerinden arama yapmak da oldukça kolay. Yan düğmeye basmanız ile açılacak olan kişi listesinden aramak istediğiniz kişiyi seçerek arama yapabilir ve Apple Watch üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Apple Watch’a Özel İletişim Yöntemleri

Apple Watch ile gelene yeniliklerden birisi de Apple Watch’a özel iletişim yöntemleri. Arkadaşlarınızın bileklerine Apple Watch üzerinden hafifçe dokunuş göndermek, onları dürtmek Apple Watch ile oldukça kolay ve bir o kadar da eğlenceli.