Apple Watch Sport

Apple Watch Sport Modeli ve Özellikleri

Apple’in Apple Watch modellerinden birisi olan ve Apple Watch Sport olarak geçen Apple Watch spor modeli, klasik sevmeyen ve genelde spor giyinenler için iyi bir seçim durumunda. Gümüş ve uzay grisi olmak üzere iki renkten birini tercih edebileceğiniz Apple Watch Sport, özellikle kayış konusunda 5 farklı seçeneğe sahip. Bu nedenle istediğiniz şekilde özelleştirebileceğiniz Apple Watch Sport ile farklı bir saat deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sürekli kola takılarak kullanılacağı için güvenlik konusunda da özel önlemler alınan Apple Watch Sport, Ion-X Cam ile korunuyor. Bu sayede olası çarpmalarda kırılma ya da çatlama durumu yaşamadan, güvenli bir şekilde Apple Watch Sport’u kullanabilirsiniz.

Özel bir kauçuk kullanılarak yapılan Apple Watch Sport’un kayışları dışarıdan her ne kadar esnek olmadığı yönünde bir algı yaratsa da son derecede rahat bir kullanım sağlıyor ve kolda herhangi bir şekilde rahatsızlık yaratmıyor. Bu sayede kolunuzda herhangi bir ağırlık duymadan taşıyabileceğiniz Apple Watch Sport özel bir alaşım ile yapıldığından dolayı da benzerlerine göre % 30 daha hafif.