Apple Watch’u Almak İçin 3 Neden

Apple Watch’u almak için birçok sebep düşünerek üretildiği şüphesiz. İşte sizlere ‘evet bende bir akıllı saat sahibi olmalıyım’  demenize neden olacak en uç 3 sebep;

Estetiğe ve kaliteye önem veriyorsanız;

Apple bu saatle birlikte eşsiz teknolojik bir aksesuar yaratmış. Düşünün ki size her yerde bilgi iletebilen ekrana sahip olan bir aksesuar. Saatin çalışma sistemini ve özelliklerini beğendiğiniz takdirde kordonlarıyla birlikte kendi zevkinize uygun Apple Watch’u seçebilir, sonrasında da kolunuzdaki bu eşsiz şeyin ne kadar hoş ve ilgi çekici durduğuna bakabilirsiniz.

Egzersizlerinizi takip etmek istiyorsanız;

Günümüzde birçok insan düzenli spor yapmak ister. Fakat bunu hayata geçirmek sanıldığı kadar kolay değildir. Her zaman birinin  ‘hadi’ demesine ihtiyaç duyarız. Apple Watch’ın fitness uygulaması ile bunları aşabilirsiniz. Apple Watch aynı zamanda bu uygulamayla vücudunuzu daha iyi tanımanızı da sağlayabilir.

Hayatı paylaşarak yaşıyorsanız;

Apple Watch tanıtımlarında dinleyenleri gerçekten de heyecanlandıran birçok özelliği vardı. Bunlardan biri de iki Apple Watch arasındaki iletişim ağıydı. Karşınızdakine titreşimler, kalp atışları ve çizimler gönderebiliyorsunuz, tabii karşınızdakinin de Apple Watch’u olması şartıyla.