apple watch

Aramaları Bileğinizden Kontrol Edin

Apple Watch ile birlikte gelen yeniliklerden birisi de aramalarınızı direk Apple Watch üzerinden kontrol edebilecek olmanız. Hoparlörü ve mikrofonun ile birlikte size büyük bir kolaylık sağlayacak olan Apple Watch’u, bu bakımdan kullanıcılar için işleri çok kolay hale getirecek.

Üstelik küçük ekranına rağmen, aramalarla ilgili tüm yönetimi Apple Watch üzerinden yapabilirsiniz. Gelen aramaları dokunmatik ekran sayesinde kabul edebilir ya da reddedebilirsiniz. Bunun yanında sesi azaltıp, kısabilirsiniz. Bunun yanında sesinizin gitmesini önlemek amacıyla mikrofonu da kapatabilirsiniz.

Tüm bu özelliklerinin yanında gelen aramaları açmamak ve sessize almak için oldukça hoş bir yöntem geliştirilmiş durumda. Bu tür durumlarda diğer eliniz ile Apple Watch’un üzerini kapatmanız yeterli olacak. Bu sayede gelen arama direk sessize alınarak sizi rahatsız etmesi engellenecek. Bu özellikleri ile aramalarınızda size kolaylık sağlayacak olan Apple Watch, özellikle yoğun olan ve sık sık arama işlemleri yapan kişiler için Apple Watch aranan cihaz olacak. Bunun yanında yine arama kabul etme gibi arama yapma işlemleri de Apple Watch ile yapılabiliyor.