apple watch

Apple Watch 9 Mart’ta Tanıtılacak

Apple, Apple Watch ile ilgili tanıtım günü için kararını verdi. Resmi olarak yayınlanan duyuru ile birlikte, Apple Watch’ın 9 Mart’ta düzenlenecek olan etkinlik ile birlikte tanıtılacağı duyuruldu. Spring Forward adlı duyuruda, pek çok kurum ve kişiye özel davetiyeler gönderilirken, büyük güne 1 hafta kala Apple Watch için heyecan artmaya başladı.

Yapılacak olan etkinlikte her ne kadar Apple Watch başrolde gibi gözükse de diğer ürünlerin de tanıtılması ve etkinlikte yer bulması bekleniyor.  6 Milyon sipariş verildiği öğrenilen Apple Watch için bu tanıtım oldukça önemli olacak. Zira bu tanıtım Apple Watch satışlarını doğrudan etkileyecek.

Canlı Takip Edilecek

Etkinlik için teknoloji severlere de davet yapıldı. Apple.com/live adresi üzerinden canlı olarak da tanıtım yapılacağı için internet üzerinden de takip edilebilecek Apple Watch etkinliği 9 Mart’ta Amerika saat dilimine göre saat 10.00’da yapılacak. Bu imkan sayesinde dünya genelinde ilk olarak Apple Watch’ı görmek, özelliklerini öğrenmek isteyenler canlı yayınlanacak bu programı Apple sitesi üzerinden izleyebilir.