Apple Watch

Tim Cook’tan Bilinmeyen Apple Watch Özellikleri          

Apple CEO’su Tim Cook tanıtımına sayılı günler kala Apple Watch ile ilgili yeni özellikleri açıkladı. İngiliz Telegraph adlı İngiliz gazetesine açıklamalarda bulunan Tim Cook batarya başta olmak üzere bazı uygulamalar hakkında bilgi verdi.

Daha önce konuyla ilgili yaptığı kısa açıklamayı tam olarak anlatan Tim Cook, Apple Watch’ın kullananların sağlığını doğrudan etkileyeceğini ve onlara hareket etmeleri gerektiğini belirteceğini söyledi. Bunun yanında en çok merak edilen konulardan birisi olan batarya ile ilgili açıklama da yapan Tim Cook, diğer Apple ürünlerine göre Apple Watch’ın bu konuda çok farklı olacağını ifade etti.

Uzun Batarya Ömrü

Batarya konusunda kullanıcıları sıkıntıya sokmayacak olan Apple Watch, uzun bir kullanım sağlayarak bu konuda işleri kolaylaştıracak. Uzun batarya ömrünün yanında kısa sürede şarj olabilecek Apple Watch, bu bakımdan da şarj sorununu ortadan kaldıracak. Her ne kadar Apple Watch için kullanılan teknoloji bilinmese de bu özellikleri ile Apple Watch piyasada rakiplerine ciddi fark atacak.

1 yorum