apple-watch-uygulamalari-nasil-calisir

Apple Watch için Önemli Tarih 24 Şubat

Apple Watch için değerlendirme ve ön görüler sürerken, yabancı kaynaklarda yer alan bir haber Apple sevenleri heyecanlandırdı. Apple tarafından resmen duyurulmasa da 24 Şubat tarihinde Apple tarafından geniş kapsamlı bir medya etkinliği yapılacağı iddia edildi.

Uzmanlar tarafından yapılan değerlendirmeler ile gündeme gelen ve kısa sürede tüm dış basında yer alan Apple Watch ile ilgili bu gelişmeler ile ilgili etkinlikte neler yaşanabileceği konuşulmaya başlandı. Apple Watch ile ilgili özellikle uygulamalar için etkinlikte açıklama yapılması beklenirken, bu konuda özellikle geliştiricilere bazı açıklamalar yapılması ön görülüyor.

TECHnalysis Research adlı merkezinde çalışan ve görüşleri ile teknoloji alanında ilgi gören Bob O’Donnell’ın da ilgilendiği bu etkinlik için söyledikleri iddiaları güçlendirdi. Apple’ın doldurması gereken pek çok boşluk olduğunu ve firmanın bu boşlukları doldurması gerektiğini söyleyen O’Donnell’ın etkinlikle ilgili ön görüsü ise satış fiyatı, uygulamaların uyumluluğu ve şarj süresi ile ilgili daha detaylı bilgilerin sunulması.

Şu an için Apple tarafından herhangi bir resmi duyurunun yapılmaması nedeniyle herhangi bir kesinlik bulunması da Şubat sonlarına doğru Apple tarafından düzenlenecek etkinlikte Apple Watch için de detaylara yer verilmesi bekleniyor.