iPhone 6S Altın Kaplamalı Olarak Satışta!

Apple, henüz iPhone 6S’in ne zaman piyasaya sürüleceğini duyurmuş değil. Muhtemel çıkış tarihinin 7 ya da 9 Eylül olacağı konusunda söylentiler var. Ancak altın kaplamalı iPhone 6s şimdiden ön sipariş almaya başlamış durumda.

Altın kaplama iPhone’lar daha önceden de piyasada vardı. Lüksü seven kullanıcıların özel olarak yaptırabildiği bu gibi uygulamalar mevcut. iPhone 6S ise daha Apple tarafından piyasaya sürülmeden Goldgenie firması tarafından 24 ayar altın kaplamalı olarak ön siparişe sunuldu. Goldgenie adlı firma içinde altın kaplama Apple Watch’un da bulunduğu set haline getirilmiş özel bir kutudaki altın kaplama iPhone 6S’in bir görselini de gelecekteki müşterileriyle paylaştı. Bu özel setin fiyatının 4000 pound olduğu iddia ediliyor. Ayrıca iPhone 6S’in tek olarak da satışa sunulduğu belirtiliyor.

Goldgenie, ön siparişler için 31 Ağustos’ta duracak bir geri sayım aracı da yapmış durumda. Bu durum iPhone 6S’in çıkış tarihinin öne alınacağının bir işaretçisi olarak yorumlanıyor. Apple ise hala bir açıklama yapmadı.