Altın Apple Watch’u Taktı!

Apple’ın en önemli ürünleri arasında bulunan ve fiyatı ile de çok konuşulan Apple Watch Gold Edition’u üçüncü olarak takan şanslı isim Kanye West oldu.

Henüz satışa çıkmayan ve büyük merak ile satış oranları beklenen Apple Watch Gold Edition şarkıcının kolunda görülmesi ile birlikte, gündem yarattı. NBA maçında sahne alan ve binlerce kişiyi eğlendiren Kanye West, playoff maçında mikrofonu elinde aldığı anlarda kolundaki saat dikkat çekti. Sonradan anlaşılan durum sonrasında, Kanye West’in Apple Watch Gold Edition’a sahip olduğu görüldü.

Chicago Bulls ile Cleveland Cavaliers’ın arasında geçen mücadelede farklı bir detay olan altın Apple Watch, Apple tarafından ünlü isimlere veriliyor. Daha önce de örnekleri görülen Apple Watch Gold Edition Karl Lagerfeld ve Beyonce gibi isimlere verilmişti. Karl Lagerfeld ve Beyonce ardından üçüncü olarak görülen Kanye West’in ardından Apple Watch Gold Edition’un kimlere verildiği de merak konusu oldu. Zira konuyla ilgili Apple tarafından yapılan bir açıklama bulunmuyor.