apple mail

Apple Bilgi İstiyor

Akıllı saatler konusunda ilk kez bir deneyim sahibi olan Apple, Apple Watch ile birlikte diğer markalar tarafından da yakın takip ediliyor. Apple’ın bu alanda ne kadar başarılı olacağı merak konusu olurken, Apple bu konuda ilk adımını atmış durumda.

Apple Watch alan kullanıcılar Apple tarafından gönderilen bir mail ile kullanıcıların sorulan sorulara yanıt vermesi isteniyor. Neden Apple Watch alındığı, neden Apple Watch tercih edildiği, kullanımda yaşanan sorun ve öneriler gibi çeşitli bölümlerden oluşan maili cevaplayanlar, Apple’a geri bildirim sağlamış oluyor. Merkeze gelen mailler ile cihaz üzerinden değişiklikler ve iyileştirmeler yapmayı planlayan Apple, direk müşteri ile iletişime geçtiği için de bildirim konusunda iyi bir dönüş almayı hedefliyor.

Akıllı saat piyasasının belki de kaderini belirleyecek olan Apple Watch, Apple için de bir dönüm noktası durumunda. Zira cihazdan beklenen verimin alınması ile birlikte, ileriye dönük pek çok farklı proje Apple Watch üzerinden gerçekleştirilebilecek.