Apple Watch İçin Destek Alın

Henüz Türkiye’de satışa çıkmasa da hem Apple Watch için hem de Apple’ın diğer ürünleri için Türkiye’den destek almanız mümkün. Destek almak için hem telefon üzerinden hem de mağazalar üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Türkiye’deki Resmi Apple Mağazaları

Türkiye’de Apple tarafından açılan iki tane mağaza mevcut. İki mağazada İstanbul’da olduğu için eğer mağazalar üzerinden işlem yapmak istiyorsanız, İstanbul’a gitmeniz gerekiyor. İstanbul’daki birinci mağaza, Beşiktaş’taki Zorlu Center’da, ikinci mağaza ise Üsküdar Akasya bölgesinde.

Mağazalarda düzenlenen ücretsiz atölyelere katılarak eğitim alabilir ya da dilerseniz personellerden cihazlar hakkında tam bir destek sağlayabilirsiniz. Ayrıca bireysel yardımın dışında, kurumsal müşteriler için de Apple tarafından kurumsal müşteri ekibi oluşturulmuş durumda. Bu bakımdan kurumsal müşteriler daha kapsamlı bir destek de alabilir.

Telefon Üzerinden Destek

Telefon üzerinden Apple ve Apple ürünleri ile ilgili destek almak için 00800 448829873 resmi numaranın yanında 0 216 282 15 11 Türkiye’deki ofis üzerinden iletişim kurabilirsiniz.