apple watch

Apple Watch İçin Özel Eğitim Başlıyor

Apple tarafından nisan ayı itibari ile satışa çıkarılacak olan Apple Watch için mağazalarda çalışan elemanlara özel bir eğitim verilecek. Cihaz satışlarında özel stratejik planlar uygulayarak müşterilerine daha fazla cihaz satmanın planlarını yapan Apple, yeni cihaz için de bu tip bir yöntem uygulayacak.

özellikle Apple Watch Gold Edition modeli ile birlikte moda dünyasına da göz kırpan Apple, müşterilerini bu yönden de tatmin etmeye çalışıyor. temel amaç her ne kadar daha yüksek satış rakamını ulaşmak olsa da Apple Watch Gold Edition ürünün fiyatı düşünüldüğünde yüksek satış rakamları ile birlikte Apple’ın bu satışlardan yüksek kar elde etmesi de bekliyor.

Bu bakımdan çalışanlarına özel eğitimleri başlatan Apple, bu sayede saatin nasıl takılması gerektiği ile birlikte saatle nasıl kombinlerin yapılabileceğine kadar geniş bir alanda bilgilendirme sağlayacak.  bu bakımdan kısa bir süre önce başlatılan eğitimlerin cihazın satışa çıkmasına kadar tamamlanması ve böylece raflarda yerini alan saatler için müşterilere özel ilgi gösterilerek cihazların satılması planlanıyor.