Apple Watch Kıbrıs’ta Tanıtıldı

Apple Watch henüz satışa çıkmasa da Turkcell tarafından organize edilen bir etkinlik ile birlikte Kıbrıs’taki vatandaşlarla buluştu. Apple Watch denemek isteyenler Turkcell bayisi üzerinden yapacakları işlemlerle bu son teknoloji ürün ile tanışma fırsatı bulurken, ürün büyük beğeni topladı.

Kıbrıs’ta yer alan Turkcell tarafından böyle bir imkanın sunulması özellikle deneyim yapan kişileri memnun ederken, satışa çıkmadan önce isteyen tüm Kıbrıs vatandaşları cihazı yakından tanıma fırsatı buldu.

Nisan ve Mayıs aylarında sürekli tanıtımda kalan ürün için üstelik tek bir merkez değil tüm Turkcell şubeleri tercih edilebilir durumdaydı. Lefkoşa, Gazimağusa, Girne, Güzelyurt ve Yeni Erenköy’de yer alan ve TİM olarak adlandırılan Turkcell İletişim Merkezleri’ne giden kişilerin deneyebildiği Apple Watch deneyenlerden tam not almayı başarırken, akıllı saat piyasasında ne kadar iddialı olduğunu da göstermiş oldu. Satışa çıkmasının ardından özellikle normal modellerinin uygun fiyatlardan satılması, satış konusunda da Apple’ın yüzünü güldürmesi beklenirken, teknolojinin önümüzdeki bir yol içerisinde çok daha kapsamlı bir hale getirilmesi bekleniyor.