Volvo’dan Apple Watch Atağı

Araçlarda Apple Watch kullanımı sınırlı markalar için mevcutken, son çalışma ile birlikte bu markalar arasında Volvo da katıldı.

Otomobil sektöründe önemli markalar arasında gösterilen ve bu konuda özellikle dış ülkelerde ciddi satış rakamlarına ulaşan Volvo artık Apple Watch uyumlu. Volvo Cars Bağlantılı Ürün ve Servisler Direktörü David Holecek,  tarafından yapılan bir açıklama ile kamuoyuna duyurulan Volvo On Call uygulaması ile birlikte Volvo marka aracı olan kişiler, Apple Watch üzerinden araç kontrolü sağlayabilecek. Araç içi iklimlendirmeyi araca binmeden yapabileceğiniz Volvo On Call uygulaması ile birlikte soğuk ve sıcak günlerde aracınızı istediğiniz sıcaklığa getirmeniz ve kolay bir sürüş yapmanız mümkün. Bunun yanında özellikle AVM gibi kalabalık alanlarda aracınızı park ettikten sonra tekrar bulma sorunu yaşamadan Volvo On Call ile birlikte aracınızın nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aracınızın benzin ve servis süreleri gibi teknik detaylarını da size sunmayı başaran Volvo On Call ile birlikte hem Apple Watch hem de Volvo marka araçları kullanmak artık çok daha kolay.