apple watch

Apple Watch Tanıtıldı!

Apple Watch için uzun süreden beri beklenen gün nihayet geldi. Apple tarafından belirlenen 9 Mart tarihinde özel bir lansman ile tanıtımı yapılan Apple Watch, dünya genelinde ses getirdi.

Tim Cook tarafından yapılan açıklamalarla tanıtılan Apple Watch, özellikle fiyatları bakımından yapılan tartışmalar da böylelikle sonlandırılmış oldu. 18 saat kullanım sağlayan Apple Watch, her gün şarj gereksinimi duysa da özellikleri ile bu durumu kapatmayı başardı.

Altın Modeli Ne Kadar?

Lansmanda en çok merak edilen soru da yanıtını buldu. Apple Watch altın modeli hakkında yapılan spekülasyonlar böylece son bulurken, Apple Watch Gold Edition modelinin 10 Bin Dolar ile 17 bin Dolar arasında değişen fiyatlarla satılacağı açıklandı. Bu yüksek fiyatı ile kimlerin Apple Watch Gold Edition modelini alacağı da merak konusu oldu.

Nisan ayında ilk olarak Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, İngiltere ve ABD’de satışa çıkacak olan Apple Watch için ülkemizdeki kişilerin beklemesi gerekecek. Zira ilk planlamalar arasında Türkiye bulunmuyor. Türkiye’ye satış tarihinin yaz dönemlerinde olması bekleniyor.