Apple Watch Türkiye’de satışa çıktı

 

Apple tarafından resmi olarak Türkiye’de satışa çıkarılmamasına rağmen Markafoni tarafından Apple Watch satışına başlandı.

İlk olarak  26 Haziran’da Türkiye’de satışa çıkması beklenen fakat yapılan resmi bir açıklama ile birlikte Türkiye’de satışa çıkmayacağı kesinleşen Apple Watch için Markafoni’den sürpriz bir hamle geldi.

Markafoni üzerinden 2 bin 249 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa çıkan Apple Watch için sitede herhangi bir dağıtım tarihinin belirlenmemesi kafaları karıştırırken, Markafoni üzerinden Apple Watch Sport modellerinin 7 farklı versiyonu satışa çıkmış durumda. 2 bin 249 TL’den başlayan fiyatlarda maksimum 2 bin 599 TL’ye kadar Apple Watch Sport modeli bulunuyor.

Markafoni üzerinden yapılan kampanyanın bitiş tarihi ise 16 Haziran. Türkiye’de Markafoni ile birlikte bu alanda bir ilk yaşanırken,  tek bir sepette iki Apple Watch siparişi verebilmeniz mümkün. Online olarak yapacağınız satın almalarda, kayış gibi özelleştirilmiş seçenekler bulunmazken, mevcut seçenekler arasından seçim yapmanız gerekiyor.