Yapı Kredi’den Apple Watch Kampanyası

Bankacılık sektöründe Türkiye’nin önemli isimleri arasında yer alan Yapı Kredi, müşterileri için özel bir kampanya başlattı. iOS işletim sistemini kullanan Apple cihazları ile entegreli olarak çalışan ve henüz Türkiye’de satışa çıkmayan Apple Watch için kampanya başlatan Yapı Kredi, 30 kişiyi bu yeni teknoloji ile tanıştırmaya hazırlanıyor. Banka tarafından yapılan açıklama ile birlikte duyurulan kampanyaya tüm müşterilerin katılması mümkün.

Yapı Kredi, hem online bankacılık sistemini tanıtmak hem de daha fazla kullanılmasını sağlamak amacıyla Yapı Kredi Mobil Şube girenler arasında çekiliş düzenleyecek. 15 Temmuz tarihine kadar sürecek olan kampanya dahilinde, mobil şube girişi yapanlar arasında yapılacak olan çekiliş ile birlikte 30 şanslı isim belirlenecek.

Kişilerin daha fazla şansa sahip olmak için mobil bankacılık üzerinden işlem yapması gerekiyor. Yapılacak olan her bir işlem için kişilere ek bir çekiliş hakkı tanınacak. Kampanya ile birlikte belirlenecek 30 kişi, Apple Watch’ı Türkiye’de ilk önce deneme fırsatı da bulmuş olacak.