Apple Watch’a Altın Kaplama Nasıl Yapılır?

Apple tarafından 3 farklı modelde geliştirilen Apple Watch modellerinin hepsini, Apple’ın en önemli ürünü olan altın kaplamalı Apple Watch yapmak mümkün.

Altın kaplama konusunda kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlayan Kickstarter, bu konuda sunduğu özel kit ile birlikte tüm Apple Watch modellerinin altın kaplamalı olmasını sağlıyor. Fakat bu işlem için malzemelerin alınması ve ardından kullanıcıların kendi Apple Watch modelleri üzerinde uygulaması gerekiyor. Anlatımından uygulamasına kadar her konuda Kickstarter destek veriyor.

İnternet sitesi üzerinden satışa çıkartılan özel ekipmanlara siz de sahip olabilir ve online olarak satın alabilirsiniz. Şu anda sipariş dönemi olduğu için sipariş vermenizin ardından Ağustos ayından itibaren dağıtımı başlayacak olan ürüne sahip olabilirsiniz. Ürün fiyatı ise 97 Dolar.

Apple Watch Gold Edition modelinin 15 binden başlayan fiyatlarla satılacak olması bu konuda kullanıcıları zorlarken, en ucuz modeli alarak siz de altın kaplamlı bir Apple Watch’a sahip olabilirsiniz.

Uygulama videosu şu şekilde;