Apple Watch’u Kolye Olarak Kullanmaya Ne Dersiniz?

Apple Watch cihaz özellikleri ve uygulamaları ile gündemden düşmese de Apple Watch için ciddi bir çalışma da aksesuar alanında yapılıyor. Henüz Türkiye’de bu yönde bir çalışma yapılmaya başlanmamış olsa da yurt dışındaki ülkelerde farklı Apple Watch aksesuarlarını görmek mümkün.

Yapılan son aksesuar ise bir hayli ilginç. Apple Watch’u kolye ya da cep saati olarak kullanılabilmesini sağlayan yenilik Bucardo’dan gelirken, proje Kickstarter’da başlatıldı. Son derece şık bir şekilde hazırlanan aksesuarın bazı modellerinde swarovski taşlar da mevcut. İsteyenlerin cep saati, isteyenlerin ise kolye olarak kullanabileceği Apple Watch, bu aksesuarı alanlar tarafından farklı şekillerde kullanılabilecek.

Apple Watch’un bu özel aksesuarı ise fiyat aralığı oldukça geniş. Minimum 100 dolar verilmesi gereken aksesuar için 5 bin TL’ye kadar fiyat çıkabiliyor. Şu anda proje aşamasında plan aksesuar için çalışmalar sürerken, projenin hayata geçmesi halinde, Aralık ayından itibaren raflarda yerini alması bekleniyor.