İşte Tim Cook’un Eşsiz Apple Watch’u

 

Apple kısa süre önce tanıttığı Apple Watch yaklaşık 30 modeli ile satışa sunuldu. Hayranları arasında çeşitli tartışmalara yol açsa da genel itibariyle modellere büyük beğeni hakim. Farklı ülkelerde satışa çıkan ve satışlarından daha çok internet dünyasında konuşulan Apple Watch, kısa süre önce Türkiye’deki raflarda da yerini almıştı.

Kullanıcıların bu kadar çok model arasından bütçelerine uygun Apple Watch’u aradığı şu günlerde Apple’ın CEO’su Tim Cook’un bileğindeki Apple Watch dikkatleri üzerine topladı.

Test sürecinde geliştirildiği iddia edilen modelde sport olarak nitelendirilen seride bulunan spor kayış ile üst serilerde kullanılan kırmızı tuşun bir arada olması dikkat çekti. İkisinin kombinlendiği tek model olan ve Tim Cook’a özel olarak tasarlandığı tahmin edilen modelin henüz satışa sunulup sunulmayacağı bilinmese de model sadece Tim Cook’un bileğinde. Apple’ın Tim Cook üzerinden dahi reklam yapması ilginç bulunurken, bu model hakkındaki detayların önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.