N11 Apple Watch Seçenekleri

Apple Watch satışlarının yapıldığı e ticaret sitelerinden birisi de N11. Site üzerinden uzun süreden beri satışta olan Apple Watch modelleri satın alınarak, kolay bir şekilde N11 üzerinden cihaza sahip olunabilir.

N11 üzerinden satışa çıkan tek model olduğu için sadece bu model satın alınabilmektedir. Apple Watch Sport modelini satış için sunan N11, iki farklı renk ve tasarımı ile Apple Watch sahibi olunması konusunda yardımcı oluyor. 2 yıl Delta Servis garantisi ile sunulan cihazlar Apple Watch satın almak için alternatif oluştururken, cihazı almayı düşünen kişilerin 1.299,00 TL ve 1.399,00 TL ödenmesi gerekiyor.

Belirtilen modellerin dışında Apple Watch’a sahip olmak isteyenler ise diğer Apple Watch satış merkezlerini tercih etmeleri gerekiyor. Farklı fiyatlar üzerinden satışa sunulan cihazları almak isteyen kişilerin garanti kapsamı ve şartları konusunda detaylı bir şekilde bilgi alması gerekirken, herhangi bir mağduriyetin yaşanmaması adına Apple mağazalarından cihazların alınması çok daha uygun olacaktır.