Neden Akıllı Saate İhtiyaç Duyulur?

Günümüzde akıllı telefon kullanan insan sayısı azımsanamayacak kadar fazla, teknolojinin yepyeni ürünlerinden olan akıllı saatler, akıllı telefona sahip birçok insan akıllı telefonu varken akıllı saate ihtiyaçları olmadığı yönünde. Peki, gerçekten de böyle mi?

İşte akıllı telefonu olanlarında akıllı saat sahibi olması için sebepler:

1.Apple severlerin yeni vazgeçilmezlerinden olan iPhone 6 Plus kullanıcısıysanız:

Telefonunuzu elinizden düşürmüyorsanız ve iPhone 6 Plus gibi tek elinizle kullanmanız için oldukça büyük boyutlara sahip olan, gelen bildirimlere bakmak istediğinizde cebinizden çıkarması kadar yeniden cebe koyulması da zor olan bu telefonun, eşsiz özelliklerinden de vazgeçemiyorum diyorsanız Apple Watch da vazgeçilmezleriniz arasında olması çok yakındır diyebiliriz. Apple Watch’un bileğinizdeki küçük ekranından bildirimleri takip etmek çok daha kolay ve keyifli olacaktır. Tek elle tutulması marifet sayılabilen iPhone 6 Plus’ınızı gerçekten ihtiyacınız olana kadar güvenli yerinde tutabilirsiniz.

2.Kullandığı cihazınızı değiştirmeden geliştirmek istiyorsanız:

Apple Watch’ın telefonunuzdaki bildirim merkezini ve eklentilerini geliştirdiğini de değinmeden geçemeyiz tabi ki. Bloomberg’ten Josh Topolsky’in yaptığı bu açıklama, iOS ’tan sıkılan iPhone kullanıcıları için farklılık yaratacaktır.