apple watch

Uzay Grisi Apple Watch’lar Teslim Edilecek

Apple Watch modelleri arasında özel tasarıma sahip ve farklı duruşu ile beğeni toplayan 42 mm Modern Toka ve Deri Kayışlı Uzay Grisi Apple Watch modeli için Apple tarafından geçtiğimiz gün açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada cihazın teslim tarihi konusunda kesin tarih verildi.

Apple Watch, farklı kayış ve tokaları ile farklı kombinlere imkan tanırken, en çok tutulan modellerinden birisi olan e 42 mm Modern Toka ve Deri Kayışlı Uzay Grisi Apple Watch için ilk duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda dün itibari ile e 42 mm Modern Toka ve Deri Kayışlı Uzay Grisi Apple Watch siparişi veren kullanıcıların cihazları kargoya verildiği belirtilirken, satın alan kullanıcılar cihaza önümüzdeki günlerde sahip olabilecek.

Apple tarafından yapılan açıklamada ilgili modelin 13 Mayıs 2015 ile 27 Mayıs 2015 tarihleri arasında gönderim yapılacağı belirtilirken teslim süresi olarak 4 ile 6 hafta belirlendi. Tahminlerden çok daha önce teslimlerin yapılacak olması müşterileri memnun ederken, Apple’da kullanıcılardan yine beğeni topladı.