Apple Watch Babbel Uygulaması

Dil öğrenmek isteyen ve ya yabancı ülkelere turistik gezi yapanların en önemli yardımcı Apple Watch olacak. Apple Watch üzerinden geliştirilen uygulamalar sayesinde gidilen yerdeki dile göre yardım alabilirsiniz. Bu amaç doğrultusunda geliştirilen Apple Watch Babbel uygulaması sayesinde özellikle sözcük bilginizi geliştirebilirsiniz. Sektörel olarak da Apple Watch Babbel uygulaması üzerinden sunulan dil bilgisi sayesinde zorlanmadan yabancı ülkelerdeki tüm ihtiyaçlarınız giderebilirsiniz.

Apple Watch Babbel uygulaması, uydu üzerinden yer tespitini de başarılı bir şekilde yaptığı için bulunduğunuz bölgeye özel olarak farklı hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Böylece bir dili tam anlamıyla bilmeseniz dahi çevrenizdeki kelimelerin ne anlama geldiğini öğrenebilir, yolunuz bulabilir ya da bir restoran ya da cafede istediğiniz yiyecek ve ya içeceği isteyebilirsiniz.

Havaalanına geldiğinizde alanında en çok kullanılan ve size gerekecek uçuş ile ilgili bilgilerin yabancı terimlerini öğrenebilirsiniz. Apple Watch Babbel uygulaması ara yüzünde yer alan yönlendirmeler sayesinde kelimeleri inceleyebilir ve istediğiniz için seçim yaparak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.