Apple Watch Runtastic Uygulaması

Apple Watch ve diğer akıllı cihazlarda ne çok kullanılan uygulamalar arasında sağlık ve fitness uygulamaları yer almaktadır. Kişilerin gün içerisinde hareketlerini inceleyerek çeşitli konularda bilgi sağlayan koşu ve yürüyüş gibi durumlarda kaç saniye içerisinden ne kadarlık bir yolun gidildiğini gösteren bu uygulamalar arasında en çok tercih edilen uygulamalardan birisi de Runtastic’tir.

Apple Watch için de Apple Watch Runtastic uygulaması geliştirildiği için Apple Watch için de bu Apple Watch Runtastic uygulamasını kullanabilirsiniz.

Apple Watch Runtastic Ara Yüzü

Apple Watch Runtastic uygulamasının ara yüzünde, koşu tipini, ses açma kapatma, sesli yönlendirme gibi çeşitli ayarları yapabilirsiniz. En altta yer alan start butonu ile uygulamanın çalışmasını sağlayabilirsiniz. Hız, mesafe, koşma süresi, tempo gibi detaylar, uygulamanın çalışmaya başlaması ile birlikte ekranda görülmektedir. Üstelik tüm bu bilgileri koşunuz sonrasında kaydederek uygulama üzerinden daha sonra da bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu bakımdan tüm hafta boyunca ya da aylık olarak egzersizlerini takip edebilirsiniz.