cnn

Apple Watch CNN Uygulaması

Apple Watch için geliştirilen uygulamalar arasında haber takibi yaparak gündeme dair bilgi alabileceğiniz uygulamalar da bulunmaktadır. Bu alanda haber konusunda dünyaca ünlü olan CNN’de yer almış durumdadır. CNN tarafından geliştirilerek kullanıma sunulmuş olan Apple Watch CNN uygulaması sayesinde sizler de CNN tarafından paylaşılan haberleri takip etme fırsatı bulabilirsiniz. Sizler için özel olarak geliştirilen ve Apple Watch ile tam uyumlu olan Apple Watch CNN uygulaması sayesinde en güncel ve son dakika haberlerini kolayca ekranınız üzerinden okuyabilirsiniz.

Apple Watch CNN Uygulaması Ara yüzü

Apple Watch CNN uygulaması 12 kategori üzerine kurulmuştur. Bu bakımdan tüm haberlere göz atmanın yanında özel olarak kategori haberlerini de okuyabilirsiniz. Ekran küçük olduğu için tüm haberleri satır satır Apple Watch üzerinden okumanız zor olacağı için özet olarak yeter alan haberleri okumak için tıklamanız gerekir. Üstelik Apple Watch CNN Uygulaması üzerinden okuduğunuz haberlerin devamını iPhone ya da iPad üzerinden de okuyamaya devam edebilirsiniz.

1 yorum

  1. To whiterock님/ SPC-1000은 제가 가장 아꼈던 PC였어요. 제 첫 PC가 FC-100이었고, 두번째가 SPC-1000이었죠. 세번째가 Apple ][e, 네번째가 MSX2였어요.SPC-1000으로 돈 벌어서 Apple ][e를 샀었죠. 그런데 아버지 사업 부도나서 SPC-1000에 빨간 딱지 붙었을 때 너무 속상했던 기억이..지금 생각해도 선명한 슬픈 기억.