Apple Watch PlayKids Uygulaması

Günümüzdeki anne ve babaların en önemli sorunlarından birisi de çocuklarının teknolojik cihazlarla fazla zaman geçirmesi. Bu yoldan hareketle hazırlanan Apple Watch PlayKids uygulaması sayesinde, anne ve babaların çocukları denetlemesi ve kontrol altına alınması çok daha kolay bir hale geliyor.

Apple Watch üzerinden çocukların kullandığı iPad ve iPhone kontrol etme şansı sunan Apple Watch PlayKids uygulaması sayesinde çocuklara istediğiniz zaman mola verdirebilirsiniz. Bu bakımdan Apple Watch PlayKids uygulamasının kurulması ile birlikte, bu konuda gerekli işlemleri sizler de yapmaya başlayabilirsiniz.

Apple Watch PlayKids Uygulama Ara Yüzü

Apple Watch PlayKids uygulaması kolay bir kullanıma sahiptir. Çocukların kullandığı cihazların ekranında yer almasını istediğiniz mesajı yazarak göndermeniz yeterli olacaktır. Böylece film izleyen, oyun oynayan çocukların cihazlarının ekranında çizgi film karakteri ile birlikte yazdığınız mesaj yayınlanacaktır. Böylece çocuklar da sizden gelen mesaja göre yatmaya gidebilir ya da diğer işleri yapmaya başlayabilir. Apple Watch PlayKids uygulaması ile çok kolay bir hal alan bu işlemler için siz de Apple Watch PlayKids uygulamasını kurarak kullanmaya başlayabilirsiniz.