Apple Watch ESPN Uygulaması

ESPN tarafından haber yayıncılığına Apple Watch üzerinden ulaşmanızı sağlayacak olan Apple Watch ESPN uygulaması işle birlikte sizler de ESPN haberlerini takip etme şansına sahip olabilirsiniz. Spor konusunda özellikle takip edilen önemli kaynaklar arasında bulunan ESPN, Apple Watch ESPN uygulaması ile birlikte tüm bu işlemleri saat üzerinden yapılmasını sağlıyor. Apple Watch ESPN uygulamasını yüklemeniz ile birlikte bildirimleri de ayarlamanız ile birlikte önemli güncellemelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Apple Watch ESPN uygulaması üzerinden belli bir maçı takip etmeniz ya da yarışların sonuçlarını ulaşmanız mümkündür. Özellikle maç skorlarını takip etmek isteyenler Apple Watch ESPN uygulaması üzerinden yapacakları ayarlamalar ile birlikte maçlardaki sonuç değişikliklerini kolayca görebilir. Ayrıca maçlarda üç sayılık atış gibi detaylara da ulaşabilirsiniz.

Kolay bir ara yüze sahip olan Apple Watch ESPN uygulaması sayesinde kolay bir kullanım sunulduğu için Apple Watch üzerinden Apple Watch ESPN uygulaması tarafından sunulan haberleri takip etmede herhangi bir zorluk yaşamanız da söz konusu olmayacaktır.