Watchos 2 Görsel Yenilikler

Apple Watch için geliştirildiği duyurulan Watchos 2 için daha fazla detay da gün geçtikçe paylaşılıyor. Yeni bir sistem ve daha fazla kişiselleştirilmiş olan Watchos 2 ile birlikte Apple Watch kullanmak çok daha keyifli bir hal alacak.

Watchos 2 ile birlikte Apple Watch 2’de kullanılacak olan tema sayısında da artış yaşanmış durumda. Kadran konusunda da zengin seçeneklerin sunulduğu Watchos 2 ile birlikte farklı tasarımlar kadar farklı işlevler de cihaza yüklenmiş durumda.

Watchos 2 ile birlikte fotoğraf, fotoğraf albümü ve hızlı çekim gibi özellikler sayesinde işler çok daha kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bu bakımdan hem görsel olarak Apple Watch için kişiselleştirilmiş seçimler yapabileceğiniz gibi fotoğraf ve görsel bakımdan da zengin seçenekler Watchos 2 ile kullanıcılara sunulacak.

Apple Watch için gelen yeniliklerden birisi de Digital Touch ile birlikte çizim konusunda kolaylık sağlanması. Renk ve özellikleri ile birlikte Apple Watch Digital Touch ile saat üzerinden sanatsal harikalar yaratmak mümkün.